Zaregistrovat

Příběhy našich klientů

S velkou hrdostí vám zde uvádíme několik příbehů klientů, kteří díky Cambridge diet nejen zhubli, ale především změnili svůj pohled na život.

Cambridge Diet mi změnila život....to je věta, kterou v našich centrech slyšíme nejčastěji.

Všem, kteří se rozhodli podělit o svou zkušenost a poskytnout fotografie velice děkujeme.

Rozhodnete-li se pro Cambridge Diet, rádi uvídtáme také vaše příspěvky. Nejen že rozšíříte tuto galerii, ale napomůžete k rozhodnutí dalších lidí, kteří třeba jen malinko váhají. Pomozte společně s námi změnit život dalším lidem.

 

Jana Džulová, Praha

Jana Džulová, Praha

O výživovém programu Cambridge Weight Plan jsem se doslechla nezávisle od dvou lidí a poté, co jsem na vlastní oči viděla účinek diety, jsem se z trochu malicherného důvodu rozhodla, že to zkusím taky. Mám totiž plavky od Victoria's Secret a abych si je mohla na blížící se dovolené obléknout, potřebovala jsem během měsíce zhubnout minimálně 5 kg.

celý článek

Tomáš Kij

Tomáš Kij

Již od základní školy jsem byl při těle. Vždycky mi to vadilo, vyzkoušel jsem pár diet, ale jo-jo efekt je fakt potvora. Před čtyřmi lety mi váha ukazovala 101 kg, při mé výšce 167 cm to ale bylo hodně (už mi málem vystavovali porážkový list ). Proto jsem se rozhodl "něco" udělat.

celý článek

Lucia Melušová, Praha

Lucia Melušová, Praha

Jmenuji se Lucia a je mi 26 let. Patřím do skupiny lidí, kterým příroda nenadělila tasemnici v těle, ale nadváhu a kalkulačku v hlavě. Takže když se projdu kolem řízku, mám hned dvě kila navíc. To pro mě znamená neustále se mít na pozoru před zvýšeným příjmem kalorií a pořád něco počítat.

celý článek

Eva Šifaldová

Eva Šifaldová

Musím upřímně říci, že hlad jsem nepociťovala vůbec. Veškeré představy a chutě se mi rodily pouze v hlavě a vůbec to nebylo lehké.

celý článek

Michal Podešva

Michal Podešva

Michal měl s nadváhou problémy už od malička. Jak sám říká: „Doma se s jídlem nikdy nešetřilo.“ Jako problém začal svou váhu vnímat, až když se objevily zdravotní problémy a jeho vyvolená mu řekla, že si ho nevezme, pokud nezhubne.

celý článek

Ivana Poláčková

Ivana Poláčková

Věřím tvrzení, že tak jak člověk přistupuje k jídlu, tak stejně přistupuje i k životu...... Ale....

celý článek

Věra Fantová

Věra Fantová

Jmenuji se Věra a celý svůj život bojuji s nadváhou. Vyzkoušela jsem snad všechny diety, které sice přinesly úbytek pár kil, ale také jejich rychlý návrat.

celý článek

Tereza Polčáková

Tereza Polčáková

Nikdy jsem nebyla hubená, ale před porodem jsem hrála basket, tenis, byla více v pohybu.

celý článek

Ivana Márová

Ivana Márová

Již delší dobu jsem cítila, že moje váha začíná být „těžší“, než bych si přála a tělo mi to také různými způsoby začalo dávat najevo.

celý článek

paní Marcela

paní Marcela

Stojím ve zkušební kabince butiku a cítím se výborně. Konečně mám normální konfekční velikost a každý nákup je malou oslavou. Dokázala jsem to.

celý článek